Art Stations Foundation Stary Browar Nowy Taniec
Scena Tańca Współczesnego - Nauka Tańca w WeekendScena Tańca Współczesnego
Nauka Tańca w Weekend
11.01.2008
Anita Wach / Janusz Orlik - WarsztatyAnita Wach / Janusz Orlik
Warsztaty
12-13.01.2008
Teatr Bretoncaffe - Manifest jaszczurkiTeatr Bretoncaffe
Manifest jaszczurki
14.01.2008
Kacper Lipiński - ime-ektasiKacper Lipiński
ime-ektasi
24.01.2008
mufmi teatr tańca - Gemini / Gemini_Aftermufmi teatr tańca
Gemini / Gemini_After
24.01.2008
P.A.R.T.S - Polskie pre-audycjeP.A.R.T.S
Polskie pre-audycje
16.02.2008
Teatr Dada von Bzdülöw - Faktor TTeatr Dada von Bzdülöw
Faktor T
01-02.03.2008
Resonance - Pokazy warsztatoweResonance
Pokazy warsztatowe
15.03.2008
Scena Tańca Współczesnego - Nauka Tańca w WeekendScena Tańca Współczesnego
Nauka Tańca w Weekend
29.03.2008
Nigel Charnock - Coaching ProjectNigel Charnock
Coaching Project
31.03-05.04.2008
Yasmeen Godder - Sudden BirdsYasmeen Godder
Sudden Birds
12.04.2008
towarzystwo gimnastyczne - NICtowarzystwo gimnastyczne
NIC
19.04.2008
Cie Gilles Jobin - Text to SpeechCie Gilles Jobin
Text to Speech
22.04.2008
Saša Asentić - my private biopoliticsSaša Asentić
my private biopolitics
07.05.2008
Tomasz Bazan - LangTomasz Bazan
Lang
24.05.2008
Karol Tymiński - OrlandoKarol Tymiński
Orlando
24.05.2008
Barabara Bujakowska & Marcin Janus - Movement modular synthesisBarabara Bujakowska & Marcin Janus
Movement modular synthesis
24.05.2008
Dominika Knapik - jak wam się podobam?Dominika Knapik
jak wam się podobam?
25.05.2008
Konrad Szymański - SOLO.06Konrad Szymański
SOLO.06
25.05.2008
Rafał Dziemidok - Królik, śmierć i konkurs ujeżdżeniaRafał Dziemidok
Królik, śmierć i konkurs ujeżdżenia
25.05.2008
Ewa Bańkowska - EnterEwa Bańkowska
Enter
26.05.2008
Maria Stokłosa - VacuumMaria Stokłosa
Vacuum
26.05.2008
Izabela Chlewińska - OdcinekIzabela Chlewińska
Odcinek
26.05.2008
Randka w ciemno - Polska-IzraelRandka w ciemno
Polska-Izrael
23-28.06.2008
Ivana Müller - while we were holding it togetherIvana Müller
while we were holding it together
23.06.2008
Pierre Coulibeuf - doublingPierre Coulibeuf
doubling
23-28.06.2008
Jakub Wittchen - wystawa fotografiiJakub Wittchen
wystawa fotografii
23-28.06.2008
Eszter Salamon - dance #1 / driftworksEszter Salamon
dance #1 / driftworks
24.06.2008
Yann Marussich - bleu.remixYann Marussich
bleu.remix
24-25.06.2008
Philipp Gehmacher - inkubatorPhilipp Gehmacher
inkubator
25.06.2008
Video & Dance - prezentacje efektów projektuVideo & Dance
prezentacje efektów projektu
25.06.2008
Ivo Dimchev - concertoIvo Dimchev
concerto
26.06.2008
Claire Croizé - affectedClaire Croizé
affected
26.06.2008
Tomasz Bazan - LangTomasz Bazan
Lang
27.06.2008
Karol Tymiński - OrlandoKarol Tymiński
Orlando
27.06.2008
Barabara Bujakowska & Marcin Janus - Movement modular synthesisBarabara Bujakowska & Marcin Janus
Movement modular synthesis
27.06.2008
Ivo Dimchev - lili handel / blood, poetry and music from a white whore's buduarIvo Dimchev
lili handel / blood, poetry and music from a white whore's buduar
27.06.2008
towarzystwo gimnastyczne - NICtowarzystwo gimnastyczne
NIC
27.06.2008
Solo Projekt 2008 - Tymiński / Bazan / Bujakowska & JanusSolo Projekt 2008
Tymiński / Bazan / Bujakowska & Janus
27.06.2008
New Art Club - Pokaz pracy warsztatowejNew Art Club
Pokaz pracy warsztatowej
27.06.2008
New Art Club - dance, jokes & dance jokesNew Art Club
dance, jokes & dance jokes
28.06.2008
Randka w ciemno - Tel AvivRandka w ciemno
Tel Aviv
13-15.07.2008
Polska Platforma Tańca 2008 - Polska Platforma Tańca 2008
09-11.10.2008
Tomasz Bazan - LangTomasz Bazan
Lang
09.10.2008
Renata Piotrofska / Towarzystwo Prze-Twórcze - Tańcząc z wrogiemRenata Piotrofska / Towarzystwo Prze-Twórcze
Tańcząc z wrogiem
09.10.2008
Good Girl Killer - AkcjaGood Girl Killer
Akcja
09.10.2008
Ewa Bańkowska - enterEwa Bańkowska
enter
10.10.2008
Dominika Knapik - jak wam się podobam?Dominika Knapik
jak wam się podobam?
10.10.2008
Anita Wach - INCH 1,5Anita Wach
INCH 1,5
10.10.2008
Radek Hewelt - Close-upRadek Hewelt
Close-up
10.10.2008
Mikołaj Mikołajczyk - WaitingMikołaj Mikołajczyk
Waiting
10.10.2008
Maria Stokłosa - VacuumMaria Stokłosa
Vacuum
10.10.2008
Teatr Tańca Arka  - z cyklu Teatr Tańca Arka
z cyklu
11.10.2008
Grupa Koncentrat - Królik, śmierć i konkurs ujeżdżenia / 2morelessGrupa Koncentrat
Królik, śmierć i konkurs ujeżdżenia / 2moreless
11.10.2008
Bretoncaffe & Wytwórnia Teatr - Tańcząc Sarę KaneBretoncaffe & Wytwórnia Teatr
Tańcząc Sarę Kane
11.10.2008
towarzystwo gimnastyczne - nictowarzystwo gimnastyczne
nic
11.10.2008
Iwona Pasińska / Atelier Polskiego Teatru Tańca - Gra:my x 3Iwona Pasińska / Atelier Polskiego Teatru Tańca
Gra:my x 3
11.10.2008
Teatr Dada von Bzdülöw - Faktor TTeatr Dada von Bzdülöw
Faktor T
14-15.11.2008
Janusz Orlik - Live on stageJanusz Orlik
Live on stage
29-30.11.2008
Witold Jurewicz - WarsztatWitold Jurewicz
Warsztat
06-07.12.2008
Kalejdoskop klimatyczny - Zderzenie artystycznych żywiołówKalejdoskop klimatyczny
Zderzenie artystycznych żywiołów
10.12.2008
Mikołaj Mikołajczyk - Z tobą chcę oglądać światMikołaj Mikołajczyk
Z tobą chcę oglądać świat
17-18.12.2008