Art Stations Foundation Stary Browar Nowy Taniec
Polska Platforma Tańca 2008 - Polska Platforma Tańca 2008
09-11.10.2008
Tomasz Bazan - LangTomasz Bazan
Lang
09.10.2008
Renata Piotrofska / Towarzystwo Prze-Twórcze - Tańcząc z wrogiemRenata Piotrofska / Towarzystwo Prze-Twórcze
Tańcząc z wrogiem
09.10.2008
Good Girl Killer - AkcjaGood Girl Killer
Akcja
09.10.2008
Ewa Bańkowska - enterEwa Bańkowska
enter
10.10.2008
Dominika Knapik - jak wam się podobam?Dominika Knapik
jak wam się podobam?
10.10.2008
Anita Wach - INCH 1,5Anita Wach
INCH 1,5
10.10.2008
Radek Hewelt - Close-upRadek Hewelt
Close-up
10.10.2008
Mikołaj Mikołajczyk - WaitingMikołaj Mikołajczyk
Waiting
10.10.2008
Maria Stokłosa - VacuumMaria Stokłosa
Vacuum
10.10.2008
Teatr Tańca Arka  - z cyklu Teatr Tańca Arka
z cyklu
11.10.2008
Grupa Koncentrat - Królik, śmierć i konkurs ujeżdżenia / 2morelessGrupa Koncentrat
Królik, śmierć i konkurs ujeżdżenia / 2moreless
11.10.2008
Bretoncaffe & Wytwórnia Teatr - Tańcząc Sarę KaneBretoncaffe & Wytwórnia Teatr
Tańcząc Sarę Kane
11.10.2008
towarzystwo gimnastyczne - nictowarzystwo gimnastyczne
nic
11.10.2008
Iwona Pasińska / Atelier Polskiego Teatru Tańca - Gra:my x 3Iwona Pasińska / Atelier Polskiego Teatru Tańca
Gra:my x 3
11.10.2008
Teatr Dada von Bzdülöw - Faktor TTeatr Dada von Bzdülöw
Faktor T
14-15.11.2008
Janusz Orlik - Live on stageJanusz Orlik
Live on stage
29-30.11.2008
Witold Jurewicz - WarsztatWitold Jurewicz
Warsztat
06-07.12.2008
Kalejdoskop klimatyczny - Zderzenie artystycznych żywiołówKalejdoskop klimatyczny
Zderzenie artystycznych żywiołów
10.12.2008
Mikołaj Mikołajczyk - Z tobą chcę oglądać światMikołaj Mikołajczyk
Z tobą chcę oglądać świat
17-18.12.2008
Kenneth Flak / Thomas Dotzler - Coaching Projekt: Light & MovementKenneth Flak / Thomas Dotzler
Coaching Projekt: Light & Movement
03-07.01.2009
Scena Tańca Współczesnego - AlfaScena Tańca Współczesnego
Alfa
17.01.2009
Nigel Charnock zaprasza - Nigel Charnock zaprasza
02.02.2009
Cie. Stanislaw Wisniewski - OknoCie. Stanislaw Wisniewski
Okno
02.02.2009
Happy Project - Projekt dokumentacyjnyHappy Project
Projekt dokumentacyjny
04.02-15.03.2009
Peter Pleyer - Solo Coaching ProjectPeter Pleyer
Solo Coaching Project
07-08.02.2009
Happy - Happy
14-15.03.2009
Zbigniew Kozub - poLY-RHYtmZbigniew Kozub
poLY-RHYtm
21.03.2009
Xavier Le Roy - Le Sacre du PrintempsXavier Le Roy
Le Sacre du Printemps
21.03.2009
Arkadi Zaides - Warsztaty GAGAArkadi Zaides
Warsztaty GAGA
18-19.04.2009
Arkadi Zaides - Coaching: Designed Body – Body vs RealityArkadi Zaides
Coaching: Designed Body – Body vs Reality
20-24.04.2009
Agata Maszkiewicz - PolskaAgata Maszkiewicz
Polska
25.04.2009
Barabara Bujakowska & Marcin Janus - Movement modular synthesisBarabara Bujakowska & Marcin Janus
Movement modular synthesis
26.04.2009
Tomasz Bazan - LangTomasz Bazan
Lang
26.04.2009
Karol Tymiński - OrlandoKarol Tymiński
Orlando
26.04.2009
Janusz Orlik - Live on stageJanusz Orlik
Live on stage
27.04.2009
Mikołaj Mikołajczyk - Z tobą chcę oglądać światMikołaj Mikołajczyk
Z tobą chcę oglądać świat
29.04.2009
Caroline Simon - stück (spektakl)Caroline Simon
stück (spektakl)
16.05.2009
Magdalena Przybysz - Mój Poland DriveMagdalena Przybysz
Mój Poland Drive
29-31.05.2009
Ramona Nagabczyńska - Man's best friendRamona Nagabczyńska
Man's best friend
29-31.05.2009
Małgorzata Haduch - Zona SeguraMałgorzata Haduch
Zona Segura
29-31.05.2009
Peter Pleyer - Choreographing booksPeter Pleyer
Choreographing books
30.05.2009
Teatr Dschungel Wien - Niespodzianka (Überraschung)Teatr Dschungel Wien
Niespodzianka (Überraschung)
02-03.06.2009
Wieczór DanceWEB  - Agnieszka Ryszkiewicz / Izabela ChlewińskaWieczór DanceWEB
Agnieszka Ryszkiewicz / Izabela Chlewińska
06.06.2009
Co jeszcze można zrobić na scenie - Pokaz warsztatowyCo jeszcze można zrobić na scenie
Pokaz warsztatowy
06.06.2009
Nie ma jednego Tanztheater - czyli o karierze pojęcia „teatr tańca”Nie ma jednego Tanztheater
czyli o karierze pojęcia „teatr tańca”
22-27.06.2009
Simone Aughterlony / CH/GER - The Best And The Worst Of UsSimone Aughterlony / CH/GER
The Best And The Worst Of Us
22.06.2009
Towarzystwo Prze-Twórcze - UnknownTowarzystwo Prze-Twórcze
Unknown
22-27.06.2009
Arkadi Zaides - Warsztaty GAGA dla wszystkichArkadi Zaides
Warsztaty GAGA dla wszystkich
22-26.06.2009
Art Stations Foundation Prezentuje - HappyArt Stations Foundation Prezentuje
Happy
23.06.2009
Hooman Sharifi - CoachingHooman Sharifi
Coaching
23-27.06.2009
Impure Company / NOR - God exists, the Mother is present, but they no longer careImpure Company / NOR
God exists, the Mother is present, but they no longer care
24.06.2009
Yasmeen Godder / ISR - Singular SensationYasmeen Godder / ISR
Singular Sensation
26.06.2009
Cie Raimund Hoghe / GER/FR - Boléro VariationsCie Raimund Hoghe / GER/FR
Boléro Variations
26.06.2009
Cie Raimund Hoghe / GER/FR - L’Après-midi / A solo for Emmanuel EggermontCie Raimund Hoghe / GER/FR
L’Après-midi / A solo for Emmanuel Eggermont
27.06.2009
Kacper Lipiński - ...a słowo ciałem... a z ciała słowo...Kacper Lipiński
...a słowo ciałem... a z ciała słowo...
01.07.2009