Art Stations Foundation Stary Browar Nowy Taniec
Cie Gilles Jobin - Black SwanCie Gilles Jobin
Black Swan
08.01.2010
La Ribot - Laughing Hole / performanceLa Ribot
Laughing Hole / performance
09.01.2010
Gilles Jobin / La Ribot - Powarsztatowy pokaz pracyGilles Jobin / La Ribot
Powarsztatowy pokaz pracy
09.01.2010
Marco Berrettini *MELK PROD. - iFeelMarco Berrettini *MELK PROD.
iFeel
10.01.2010
La Ribot - Instalacja powstała w ramach performanceLa Ribot
Instalacja powstała w ramach performance
10-17.01.2010
La Ribot - Treintaycuatropiècesdistinguées&onestripteaseLa Ribot
Treintaycuatropiècesdistinguées&onestriptease
16-17.01.2010
Minimetal - Problems in New York / performance-koncertMinimetal
Problems in New York / performance-koncert
17.01.2010
Peter Pleyer - Coaching/warsztatPeter Pleyer
Coaching/warsztat
18-24.01.2010
Teatr Maat Projekt - Wake up in the eveningTeatr Maat Projekt
Wake up in the evening
08.03.2010
The Young Gods - koncert akustycznyThe Young Gods
koncert akustyczny
10.03.2010
Ivana Milicevic - Warsztat: How to dance Daniel Léveillé worksIvana Milicevic
Warsztat: How to dance Daniel Léveillé works
17-19.03.2010
Koncert kwartetu A2 - Koncert kwartetu A2
18.03.2010
Agnieszka Zdrojek-Suchodolska - PrzebudzenieAgnieszka Zdrojek-Suchodolska
Przebudzenie
18.03.2010
5. Festiwal Wiosny -  5. Festiwal Wiosny

18-21.03.2010
Sacre Live! - An On Bast oraz Mooryc, SLG i Douglas GreedSacre Live!
An On Bast oraz Mooryc, SLG i Douglas Greed
21.03.2010
Simone Aughterlony - Coaching: Czas odpracowany – czas wspólnySimone Aughterlony
Coaching: Czas odpracowany – czas wspólny
22-26.03.2010
Polo Vaudeville - Warsztat: When modern use balletPolo Vaudeville
Warsztat: When modern use ballet
27-28.03.2010
Isabelle Schad - Coaching / PokazIsabelle Schad
Coaching / Pokaz
26-30.04.2010
towarzystwo gimnastyczne - nictowarzystwo gimnastyczne
nic
07.05.2010
Sopocki Teatr Tańca - Powiększenie - Zoom OutSopocki Teatr Tańca
Powiększenie - Zoom Out
17.05.2010
Anna Piotrowska - Kwadrat w szafie / fall(ing) ceil(ing)Anna Piotrowska
Kwadrat w szafie / fall(ing) ceil(ing)
17.05.2010
TO-EN Butoh Company - PrzemianyTO-EN Butoh Company
Przemiany
18.05.2010
Magdalena Ptasznik - Exercises for a heroMagdalena Ptasznik
Exercises for a hero
18.05.2010
Harakiri Farmers & Ana Brzezińska - We Are Oh So LuckyHarakiri Farmers & Ana Brzezińska
We Are Oh So Lucky
18.05.2010
Fizyczny Teatr Tańca - Projekt walki / Sekret IwusiaFizyczny Teatr Tańca
Projekt walki / Sekret Iwusia
19.05.2010
Izabela Chlewińska - Ophelia is not deadIzabela Chlewińska
Ophelia is not dead
19.05.2010
Teatr Tańca Vogue - MijanieTeatr Tańca Vogue
Mijanie
19.05.2010
Janusz Orlik - Live on stageJanusz Orlik
Live on stage
20.05.2010
Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino - Kobieta, która zamiata las / Ale jest jeszcze prawda...Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino
Kobieta, która zamiata las / Ale jest jeszcze prawda...
20.05.2010
Edyta Kozak - Dancing for you longer than one minuteEdyta Kozak
Dancing for you longer than one minute
21.05.2010
Barbara Bujakowska, Marcin Janus  - 3D-ANCEBarbara Bujakowska, Marcin Janus
3D-ANCE
21.05.2010
Zespół MTT Sieroszewice - Wiecznie wietrznieZespół MTT Sieroszewice
Wiecznie wietrznie
21.05.2010
Teatr Gestu i Ruchu - 1287Teatr Gestu i Ruchu
1287
21.05.2010
Magdalena Przybysz - Mój Poland DriveMagdalena Przybysz
Mój Poland Drive
22.05.2010
Małgorzata Haduch - Zona SeguraMałgorzata Haduch
Zona Segura
22.05.2010
Irena Lipińska - hydrohypnoIrena Lipińska
hydrohypno
23.05.2010
Anna Nowicka - The no-body projectAnna Nowicka
The no-body project
23.05.2010
Happy - Happy
07.06.2010
Koncentrat - Orzech.Wiewiórka. - Work in ProgressKoncentrat
Orzech.Wiewiórka. - Work in Progress
19.06.2010
Przybysz / Szwajgier / Wollny - Przesilenie letnie - performans w dwunastu aktachPrzybysz / Szwajgier / Wollny
Przesilenie letnie - performans w dwunastu aktach
25-27.06.2010
Jakub Wittchen - Wystawa fotografiiJakub Wittchen
Wystawa fotografii
26.06-03.07.2010
wp Zimmer / Varinia Canto Vila - during beginning endingwp Zimmer / Varinia Canto Vila
during beginning ending
26.06.2010
David Zambrano - Improvisation In DoorsDavid Zambrano
Improvisation In Doors
28.06.2010
Antonia Baehr - LaughAntonia Baehr
Laugh
28.06.2010
Jonathan Burrows - Coaching – Writing DanceJonathan Burrows
Coaching – Writing Dance
29.06-01.07.2010
Teatr Dada von Bzdülöw - Czerwona TrawaTeatr Dada von Bzdülöw
Czerwona Trawa
29.06.2010
Arkadi Zaides - QuietArkadi Zaides
Quiet
30.06.2010
wp Zimmer / Tarek Halaby - An attempt to understand my socio-political disposition through artistic research on personal identity in relationship to the Palestinian-Israeli conflict, Part Onewp Zimmer / Tarek Halaby
An attempt to understand my socio-political disposition through artistic research on personal identity in relationship to the Palestinian-Israeli conflict, Part One
01.07.2010
wp Zimmer / Charlotte Vanden Eynde - I’m Sorry It’s (Not) A Storywp Zimmer / Charlotte Vanden Eynde
I’m Sorry It’s (Not) A Story
01.07.2010
Jonathan Burrows & Matteo Fargion - Cheap Lecture & The Cow PieceJonathan Burrows & Matteo Fargion
Cheap Lecture & The Cow Piece
02.07.2010
Melba Kolektyw - Open Jam PartyMelba Kolektyw
Open Jam Party
03.07.2010
Michael Schumacher - Coaching / PokazMichael Schumacher
Coaching / Pokaz
30.08-03.09.2010
Michael Schumacher / Towarzystwo Prze-Twórcze - Improwizacja tanecznaMichael Schumacher / Towarzystwo Prze-Twórcze
Improwizacja taneczna
08.09.2010
Doris Stelzer - gender jungle – wo/manDoris Stelzer
gender jungle – wo/man
27.09.2010
Michael Schumacher / Towarzystwo Prze-Twórcze - just say itMichael Schumacher / Towarzystwo Prze-Twórcze
just say it
28-29.09.2010
Teatr Bretoncaffe - TopinamburTeatr Bretoncaffe
Topinambur
07.10.2010
Barbara Bujakowska & Marcin Janus - 3D-anceBarbara Bujakowska & Marcin Janus
3D-ance
08.10.2010
Ula Zerek - Humuli LupuliUla Zerek
Humuli Lupuli
08.10.2010
Wojciech Kaproń, Lubelski Teatr Tańca - KosmosWojciech Kaproń, Lubelski Teatr Tańca
Kosmos
08.10.2010
Teatr Maat Projekt - Wake up in the eveningTeatr Maat Projekt
Wake up in the evening
08.10.2010
Teatr Dada von Bzdülöw - Czerwona TrawaTeatr Dada von Bzdülöw
Czerwona Trawa
08.10.2010
Małgorzata Haduch / Unfinished Company - Zona SeguraMałgorzata Haduch / Unfinished Company
Zona Segura
08.10.2010
Iwona Olszowska - SpacerIwona Olszowska
Spacer
08.10.2010
Towarzystwo Prze-Twórcze - Unknown #3Towarzystwo Prze-Twórcze
Unknown #3
08.10.2010
Harakiri Farmers & Ana Brzezińska - We are oh so LuckyHarakiri Farmers & Ana Brzezińska
We are oh so Lucky
09.10.2010
Anna Steller - DeliaAnna Steller
Delia
09.10.2010
Anna Piotrowska & mufmi - fall(ing) ceil(ing)Anna Piotrowska & mufmi
fall(ing) ceil(ing)
10.10.2010
Janusz Orlik - Live on stageJanusz Orlik
Live on stage
10.10.2010
Emio Greco - MasterclassEmio Greco
Masterclass
17.10.2010
Emio Greco/PC - Extra Dry - pokaz studyjnyEmio Greco/PC
Extra Dry - pokaz studyjny
18.10.2010
Bruno Pocheron - Warsztat reżyserii światłaBruno Pocheron
Warsztat reżyserii światła
02-07.11.2010
Isabelle Schad & Laurent Goldring - UnturtledIsabelle Schad & Laurent Goldring
Unturtled
21.11.2010
Rafał Urbacki - Mt 9,7Rafał Urbacki
Mt 9,7
28.11.2010
Anna Nowicka - the truth is just a plain picture. said bob.Anna Nowicka
the truth is just a plain picture. said bob.
28.11.2010
Aleksandra Borys - Lost in detailsAleksandra Borys
Lost in details
28.11.2010
Agnieszka Ryszkiewicz & Nuno Bizzaro - histoire de...Agnieszka Ryszkiewicz & Nuno Bizzaro
histoire de...
04.12.2010
Koncentrat - Orzech. Wiewiórka.Koncentrat
Orzech. Wiewiórka.
18.12.2010