Art Stations Foundation Stary Browar Nowy Taniec
Janusz Orlik - Otwarte lekcje tańcaJanusz Orlik
Otwarte lekcje tańca
08-12.08.2011
Renata Piotrowska - UNKNOWN.SEANSRenata Piotrowska
UNKNOWN.SEANS
03.09.2011
Joanna Leśnierowska - Rekonstrukcja.Joanna Leśnierowska
Rekonstrukcja.
13.09.2011
Cie Raimund Hoghe - Swan Lake, 4 ActsCie Raimund Hoghe
Swan Lake, 4 Acts
01.10.2011
Bertram Müller / Raimund Hoghe - CoachingBertram Müller / Raimund Hoghe
Coaching
01-06.10.2011
Cie Raimund Hoghe - 36, Avenue Georges MandelCie Raimund Hoghe
36, Avenue Georges Mandel
03.10.2011
Cie Raimund Hoghe - Site SpecificCie Raimund Hoghe
Site Specific
07.10.2011
LAB Laboratorium choreograficzne - Pamięć – metafory, scenariusze, praktykiLAB Laboratorium choreograficzne
Pamięć – metafory, scenariusze, praktyki
14-23.10.2011
Ben J. Riepe Kompanie - HundstageBen J. Riepe Kompanie
Hundstage
15.10.2011
Caroline Simon - StückCaroline Simon
Stück
16.10.2011
Silke Z. / resistdance - Private spaces (the unplugged version)Silke Z. / resistdance
Private spaces (the unplugged version)
16.10.2011
Renegade - Schwarze KatzeRenegade
Schwarze Katze
23.10.2011
Mouvoir / Stephanie Thiersch  - ZauberEi  [Magiczne jajo]Mouvoir / Stephanie Thiersch
ZauberEi [Magiczne jajo]
24-25.10.2011
Funkin’ Stylez – World Team Battle - Poland Qualification 2011Funkin’ Stylez – World Team Battle
Poland Qualification 2011
29.10.2011
Lia Haraki - AgainLia Haraki
Again
04-05.11.2011
Randka w ciemno - Randka w ciemno
06.11.2011
Małgorzata Haduch - Wielka Inwencja na spragnione theorbo, uśpiony kontrabas...Małgorzata Haduch
Wielka Inwencja na spragnione theorbo, uśpiony kontrabas...
18-19.11.2011
Kirstine Kyhl Andersen - GrandiloquentKirstine Kyhl Andersen
Grandiloquent
25-26.11.2011
Barok – Formy i Konteksty - Sesja naukowaBarok – Formy i Konteksty
Sesja naukowa
26.11.2011
Jurij Konjar - Wariacje GoldbergowskieJurij Konjar
Wariacje Goldbergowskie
27.11.2011
Keith Hennessy & Jassem Hindi - ImprowizacjaKeith Hennessy & Jassem Hindi
Improwizacja
27.11.2011
Cláudia Dias - Coaching / PokazCláudia Dias
Coaching / Pokaz
05-09.12.2011
Joanna Leśnierowska - Rekonstrukcja.Joanna Leśnierowska
Rekonstrukcja.
11.12.2011
Harakiri Farmers / Kirstine Ilum / Sanja Maier-Hasagić - SistersHarakiri Farmers / Kirstine Ilum / Sanja Maier-Hasagić
Sisters
15.12.2011
Weronika Pelczyńska - Yvonne YvonneWeronika Pelczyńska
Yvonne Yvonne
16.12.2011
Irena Lipińska - DNACEIrena Lipińska
DNACE
16.12.2011
Harakiri Farmers - MoskwaHarakiri Farmers
Moskwa
16.12.2011
Iza Szostak - From culture to natureIza Szostak
From culture to nature
17.12.2011
Aleksandra Borys - Lost in detailsAleksandra Borys
Lost in details
17.12.2011
Anna Nowicka - the truth is just a plain picture. said bob.Anna Nowicka
the truth is just a plain picture. said bob.
17.12.2011
Daniel AlmgrenRecén / Rafał Dziemidok - Dance(Rafał)Daniel AlmgrenRecén / Rafał Dziemidok
Dance(Rafał)
18.12.2011
Izabela Chlewińska - TralfamadoriaIzabela Chlewińska
Tralfamadoria
18.12.2011
Wonderland Projekt - Spektakl i warsztatWonderland Projekt
Spektakl i warsztat
18-19.02.2012
Nadja Puttner / Mamadou M’Baye - Warsztaty dla dzieci: African Dance dla dzieci / Pozytywne wibracjeNadja Puttner / Mamadou M’Baye
Warsztaty dla dzieci: African Dance dla dzieci / Pozytywne wibracje
20-24.02.2012
Nadja Puttner / Mamadou M’baye - Otwarte lekcje tańcaNadja Puttner / Mamadou M’baye
Otwarte lekcje tańca
25-26.02.2012
Peter Pleyer - Coaching: Odkryj swoje idiosynkratyczne ciało!Peter Pleyer
Coaching: Odkryj swoje idiosynkratyczne ciało!
27.02-02.03.2012
Gunilla Heilborn - Gunilla Heilborn
05-09.03.2012
Heilborn, Viiala, Wiklund, Thelander - Pokaz otwartyHeilborn, Viiala, Wiklund, Thelander
Pokaz otwarty
08.03.2012
Márta Ladjánszki - JOSHAMárta Ladjánszki
JOSHA
15-16.03.2012
Janusz Orlik - Otwarte lekcjeJanusz Orlik
Otwarte lekcje
27-28.03.2012
Anna Nowicka - fire is raging in your hairAnna Nowicka
fire is raging in your hair
29.03.2012
Janusz Orlik - Święto wiosnyJanusz Orlik
Święto wiosny
29.03.2012
Teatr Dada von Bzdülöw - Duety NieistniejąceTeatr Dada von Bzdülöw
Duety Nieistniejące
30.03.2012
Lichota / Przybysz / Romaszkan - Strange LóópLichota / Przybysz / Romaszkan
Strange Lóóp
30.03.2012
Justyna Jasłowska - NovemberJustyna Jasłowska
November
31.03.2012
Norrdans - AB3Norrdans
AB3
02.04.2012
Anna Nowicka - Otwarte lekcjeAnna Nowicka
Otwarte lekcje
11-20.04.2012
La Zampa - La Zampa
19-28.04.2012
Olga Szwajgier - Coaching: Ciało i głosOlga Szwajgier
Coaching: Ciało i głos
23-27.04.2012
Dalija Aćin - Coaching: Tworzenie spektakli dla dzieciDalija Aćin
Coaching: Tworzenie spektakli dla dzieci
28.05-01.06.2012
spinaTheater – junges ensemble Solingen + Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne – Przestrzeń - Der kleine Prinz – Mały KsiążęspinaTheater – junges ensemble Solingen + Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjne – Przestrzeń
Der kleine Prinz – Mały Książę
02.06.2012
Anita Wach - OOPSAnita Wach
OOPS
05.06.2012
Polski Teatr Tańca - Double TroublePolski Teatr Tańca
Double Trouble
06.06.2012
Rita Vilhena / Paweł Konior - Intimate BoredomRita Vilhena / Paweł Konior
Intimate Boredom
07.06.2012
Magdalena Jędra - Le Pas JaquesMagdalena Jędra
Le Pas Jaques
08.06.2012
Teatr Amareya - Pusty domTeatr Amareya
Pusty dom
08.06.2012
Teatr Maat Projekt - Station de CorpsTeatr Maat Projekt
Station de Corps
17.06.2012
Jurij Konjar - Coaching: Dynamika dialoguJurij Konjar
Coaching: Dynamika dialogu
02-06.07.2012
Człowiek tańca - Wystawa fotografii Jakuba WittchenaCzłowiek tańca
Wystawa fotografii Jakuba Wittchena
03-15.07.2012
Isabelle Schad - Music (Praticable)Isabelle Schad
Music (Praticable)
03.07.2012
Chris Leuenberger - MasculinityChris Leuenberger
Masculinity
03.07.2012
David Zambrano - Soul ProjectDavid Zambrano
Soul Project
04.07.2012
Eszter Salamon - Dance for NothingEszter Salamon
Dance for Nothing
04.07.2012
Maria Baroncea, Eduard Gabia, Dragana Bulut - E.I.O.Maria Baroncea, Eduard Gabia, Dragana Bulut
E.I.O.
05.07.2012
Renata Piotrowska - Unknown.SeansRenata Piotrowska
Unknown.Seans
05.07.2012
Janusz Orlik - Live on stageJanusz Orlik
Live on stage
06.07.2012
Agata Maszkiewicz - PolskaAgata Maszkiewicz
Polska
06.07.2012
Joanna Leśnierowska - RekonstrukcjaJoanna Leśnierowska
Rekonstrukcja
07.07.2012
Rodrigo Sobarzo - MiningRodrigo Sobarzo
Mining
07.07.2012
Márta Ladjánszki - JOSHAMárta Ladjánszki
JOSHA
08.07.2012