Art Stations Foundation Stary Browar Nowy Taniec
loscorderos - Rezydencjaloscorderos
Rezydencja
06-20.01.2013
Janusz Orlik - Warsztaty: Ruch i zabawaJanusz Orlik
Warsztaty: Ruch i zabawa
19.01.2013
Maria F. Scaroni - Coaching – Praktykowanie stanówMaria F. Scaroni
Coaching – Praktykowanie stanów
04-08.02.2013
Maria F. Scaroni - Praktyka stanów – wykład performatywny / otwarty pokaz pracy AATMaria F. Scaroni
Praktyka stanów – wykład performatywny / otwarty pokaz pracy AAT
08.02.2013
Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - AudiopyłkiCentrum Sztuki Dziecka w Poznaniu
Audiopyłki
16.02.2013
Janusz Orlik - InsightJanusz Orlik
Insight
03.03.2013
Rosalind Crisp - Coaching – Choreographic improvisationRosalind Crisp
Coaching – Choreographic improvisation
05-09.03.2013
Rosalind Crisp - Unwrapping d a n s e – wykład performatywny i dyskusja na temat metod improwizacyjnych i metody twórczej Rosalind CrispRosalind Crisp
Unwrapping d a n s e – wykład performatywny i dyskusja na temat metod improwizacyjnych i metody twórczej Rosalind Crisp
07.03.2013
Magdalena Jędra - Le Pas JaquesMagdalena Jędra
Le Pas Jaques
14.03.2013
Good Girl Killer + Patrycja Orzechowska - Have a Nice Hell – performance exhibistycznyGood Girl Killer + Patrycja Orzechowska
Have a Nice Hell – performance exhibistyczny
14.03.2013
Łukasz Szałankiewicz + Wojciech Morawski - Warsztaty: Poszukiwacze dźwiękówŁukasz Szałankiewicz + Wojciech Morawski
Warsztaty: Poszukiwacze dźwięków
16.03.2013
Marysia Zimpel - Otwarta praktyka tańcaMarysia Zimpel
Otwarta praktyka tańca
18-29.03.2013
Maria F. Scaroni - Wykład: O Bogini…! o odsłanianiu kobiecego ciała w sztukach performatywnychMaria F. Scaroni
Wykład: O Bogini…! o odsłanianiu kobiecego ciała w sztukach performatywnych
24.03.2013
Magdalena Ptasznik - Wykład performatywny + warsztatMagdalena Ptasznik
Wykład performatywny + warsztat
24.03.2013
Magdalena Ptasznik - surface.territoryMagdalena Ptasznik
surface.territory
25.03.2013
Maria F. Scaroni - DisplayMaria F. Scaroni
Display
25.03.2013
Carlos Rodero oraz Jobbágy Bernadett - Fizycznie w sztukach performatywnych – Warsztaty teatru fizycznego dla tancerzyCarlos Rodero oraz Jobbágy Bernadett
Fizycznie w sztukach performatywnych – Warsztaty teatru fizycznego dla tancerzy
02-06.04.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
08-29.04.2013
Carlos Rodero oraz Jobbágy Bernadett - Otwarty pokaz pracyCarlos Rodero oraz Jobbágy Bernadett
Otwarty pokaz pracy
12.04.2013
Janusz Orlik - InsightJanusz Orlik
Insight
14.04.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
15.04.2013
Sjoerd Vreugdenhil - Coaching – Kompozycja w oparciu o metody improwizacyjne Williama Forsythe’aSjoerd Vreugdenhil
Coaching – Kompozycja w oparciu o metody improwizacyjne Williama Forsythe’a
15-19.04.2013
Forward Motion - brytyjskie filmy tańca współczesnegoForward Motion
brytyjskie filmy tańca współczesnego
18.04.2013
Compagnia TPO - Malowany ogród + interaktywne warsztaty dla dzieciCompagnia TPO
Malowany ogród + interaktywne warsztaty dla dzieci
20.04.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
22.04.2013
Marzena Krzemińska - 5-7-5 HAIKUMarzena Krzemińska
5-7-5 HAIKU
24.04.2013
Marysia Zimpel - What do you really miss?Marysia Zimpel
What do you really miss?
24.04.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
29.04.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
06.05.2013
Action Scénique - Tres ScripturaeAction Scénique
Tres Scripturae
08.05.2013
Charlotte Vanden Eynde - ShapelessCharlotte Vanden Eynde
Shapeless
09.05.2013
Tian Rotteveel - SoulsqueezingTian Rotteveel
Soulsqueezing
10.05.2013
Arno Schuitemaker - The Fifteen Project / DuetArno Schuitemaker
The Fifteen Project / Duet
10.05.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
13.05.2013
Marta Romaszkan + Patryk Lichota - Warsztaty: Dźwięki w ruchuMarta Romaszkan + Patryk Lichota
Warsztaty: Dźwięki w ruchu
18.05.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
20.05.2013
Iza Szostak - The glass jar next to the glass jarIza Szostak
The glass jar next to the glass jar
22.05.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
27.05.2013
Dalija Aćin Thelander - Baby SpaceDalija Aćin Thelander
Baby Space
01-09.06.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
03.06.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
10.06.2013
Fajfy o szóstej - Fajfy o szóstej
17.06.2013
Cláudia Dias - Coaching – Kompozycja w czasie realnymCláudia Dias
Coaching – Kompozycja w czasie realnym
24-28.06.2013
Anne Juren - Tableaux VivantsAnne Juren
Tableaux Vivants
25.06.2013
Marie-Caroline Hominal - BATMarie-Caroline Hominal
BAT
26.06.2013
An Kaler - On Orientations | Untimely EncountersAn Kaler
On Orientations | Untimely Encounters
26.06.2013
Daniel Landau - Reside 2.1: Man In MallDaniel Landau
Reside 2.1: Man In Mall
27-29.06.2013
Dalija Aćin Thelander - Exercise for choreography of attention –  Point of no returnDalija Aćin Thelander
Exercise for choreography of attention – Point of no return
27-29.06.2013
Cie La Zampa - SpekiesCie La Zampa
Spekies
27.06.2013
Sofia Dias & Vítor Roriz - A Gesture That Is Nothing But A ThreatSofia Dias & Vítor Roriz
A Gesture That Is Nothing But A Threat
28.06.2013
Begüm Erciyas - BallroomBegüm Erciyas
Ballroom
29.06.2013
Janusz Orlik - Live on stageJanusz Orlik
Live on stage
18.07.2013
Magdalena Woskowicz - Warsztaty: Taniec i opowieśćMagdalena Woskowicz
Warsztaty: Taniec i opowieść
20.07.2013
Korina Kordova  - Warsztaty: Ruch i wyobraźniaKorina Kordova
Warsztaty: Ruch i wyobraźnia
17.08.2013
Sławek Krawczyński / Tomasz Wygoda/ Anna Godowska the_rite_of_dreams_project - Niżyński. Święto snówSławek Krawczyński / Tomasz Wygoda/ Anna Godowska the_rite_of_dreams_project
Niżyński. Święto snów
01.09.2013
Alessio Castellacci - Coaching – dźwięczące ciała | ruchome głosyAlessio Castellacci
Coaching – dźwięczące ciała | ruchome głosy
02-06.09.2013
Ramona Nagabczyńska - Re:akumulacjaRamona Nagabczyńska
Re:akumulacja
08.09.2013
Iza Szostak - Merce Cunningham: RE//MIXIza Szostak
Merce Cunningham: RE//MIX
08.09.2013
Marzena Krzemińska - 5-7-5 HAIKUMarzena Krzemińska
5-7-5 HAIKU
12-13.09.2013
Janusz Orlik - Święto wiosnyJanusz Orlik
Święto wiosny
12-13.09.2013
Teatr Baj Warszawa - ŚpijTeatr Baj Warszawa
Śpij
21.09.2013
Sławek Krawczyński / Tomasz Wygoda/ Anna Godowska the_rite_of_dreams_project - Niżyński. Święto snówSławek Krawczyński / Tomasz Wygoda/ Anna Godowska the_rite_of_dreams_project
Niżyński. Święto snów
24-25.09.2013
Agata Siniarska - Śmierć 24 klatki na sekundę albo zrób mi tak jak w prawdziwym filmie – choreografia spowolniona w rozdziałachAgata Siniarska
Śmierć 24 klatki na sekundę albo zrób mi tak jak w prawdziwym filmie – choreografia spowolniona w rozdziałach
05.10.2013
Korina Kordova - on 8th boulevard. right after sinuous curves.Korina Kordova
on 8th boulevard. right after sinuous curves.
05.10.2013
Baśka Gwóźdź - Destiny's ChildBaśka Gwóźdź
Destiny's Child
05.10.2013
Zajęcia taneczne dla początkujących - Fajfy o szóstejZajęcia taneczne dla początkujących
Fajfy o szóstej
07.10.2013
Szósty zmysł – receptory w praktyce Bartenieff Fundamentals© - Warsztaty integracyjne dla osób niewidomych i widzącychSzósty zmysł – receptory w praktyce Bartenieff Fundamentals©
Warsztaty integracyjne dla osób niewidomych i widzących
08-09.10.2013
Juliusz Grzybowski i Witold Jurewicz - Lecture performance: O tym czy filozof powinien mówić podczas przedstawieniaJuliusz Grzybowski i Witold Jurewicz
Lecture performance: O tym czy filozof powinien mówić podczas przedstawienia
11.10.2013
Zajęcia taneczne dla początkujących - Fajfy o szóstejZajęcia taneczne dla początkujących
Fajfy o szóstej
14.10.2013
Rafał Dziemidok - My life in tearsRafał Dziemidok
My life in tears
19.10.2013
Gazart (chor. Tali Rázga) - Śnieżne oczyGazart (chor. Tali Rázga)
Śnieżne oczy
20.10.2013
Zajęcia taneczne dla początkujących - Fajfy o szóstejZajęcia taneczne dla początkujących
Fajfy o szóstej
21.10.2013
Doris Stelzer - Coaching – Praktyka choreograficznaDoris Stelzer
Coaching – Praktyka choreograficzna
21-25.10.2013
Monika Kiwak - Warsztaty: Przepis na taniecMonika Kiwak
Warsztaty: Przepis na taniec
16.11.2013
Iza Szostak - Ciało.Dziecko.Obiekt.Iza Szostak
Ciało.Dziecko.Obiekt.
17.11.2013
Tiedo Wilschut - Warsztat: Ligthening workshopTiedo Wilschut
Warsztat: Ligthening workshop
18-29.11.2013
Bruno Listopad - Warsztat: ReconfigruationBruno Listopad
Warsztat: Reconfigruation
18-22.11.2013
Janusz Orlik - InsightJanusz Orlik
Insight
22.11.2013
Przestrzenie – scena ludzkich działań - Otwarte wykładyPrzestrzenie – scena ludzkich działań
Otwarte wykłady
23.11.2013
Agata Maszkiewicz - PojedynekAgata Maszkiewicz
Pojedynek
23.11.2013
Tomasz Rodowicz - Warsztat: Alfabety CiałemTomasz Rodowicz
Warsztat: Alfabety Ciałem
25-29.11.2013
Ciało i głos w polskim teatrze i tańcu - Otwarte wykładyCiało i głos w polskim teatrze i tańcu
Otwarte wykłady
30.11.2013
Teatr CHOREA - MuzgTeatr CHOREA
Muzg
30.11.2013
MaMa Perform - MaMa Perform
01.12.2013
Vincent Colomes - Coaching – Double Skin/Double MindVincent Colomes
Coaching – Double Skin/Double Mind
02-06.12.2013
Mikołaj Mikołajczyk - Noce i DnieMikołaj Mikołajczyk
Noce i Dnie
08-09.12.2013
Sławek Krawczyński / Tomasz Wygoda / Anna Godowska the_rite_of_dreams_project - Niżyński. Święto snówSławek Krawczyński / Tomasz Wygoda / Anna Godowska the_rite_of_dreams_project
Niżyński. Święto snów
15.12.2013
Harakiri Farmers - StilleHarakiri Farmers
Stille
15.12.2013