Art Stations Foundation Stary Browar Nowy Taniec

fot. Stephan Roehl

Wieczór Tanztage Berlin 2014

Barbara Berti

Aoouuu

22.02.2014 / 19:00 / Studio Słodownia +3

Interesują mnie zagadnienia empatii kinestetycznej i ucieleśnionego przekazu doświadczenia fizycznego w interakcji z widownią. Doświadczenie ruchów innych osób stanowi podstawę głębszego rozumienia relacji, istoty w określonym środowisku i wolności własnego ciała.
Barbara Berti

Barbara Berti studiowała taniec, teatr i projektowanie graficzne we Włoszech. W 2011 r. przeniosła się do Berlina, gdzie współpracuje z takimi artystami jak Judith Seng (nad projektem „Acting things”) i Gabi Schilling („The Trunk”). Studiowała u Julyena Hamiltona, Hanny Hegenscheidt, Davida Zambrana, Renate Graziadei, Jessego Curtisa i Freya Fausta.

choreografia Barbara Berti
wykonanie Barbara Berti, Sunniva Vikør Egenes
kostiumy Barbara Berti
przy wsparciu Tanztage Berlin / Sophiensæle

Tripple bill

Wejściówki w cenie 5zł do nabycia w punktach informacyjnych w Pasażu i Atrium Starego Browaru oraz na stronie www.ebilet.pl

Wieczór Tanztage Berlin 2014

„Coaching Project” to laboratorium, w którym można sprawdzać hipotezy. Można też powiedzieć, że jest to pole, które można przekopać i uprawiać na nim nowe pomysły. Każdego roku proces mentoringu jest inny – nastawiony na potrzeby i zainteresowania uczestników. W tym roku obejmuje on trzy projekty, które wyrastały przez pięć tygodni. Przy współpracy mentorów pomysły rozwinęły się w rzeczy konkretne. Dzięki Allianz Kulturstiftung uczestnicy mają możliwość wymiany z „Solo Project Poznań”, w tym spotkań w Berlinie ze stawiającymi pierwsze kroki polskimi choreografami. Wiosną 2014 r. poniższe utwory zaprezentuje Stary Browar Nowy Taniec w Poznaniu, we współpracy z Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk.