Art Stations Foundation Stary Browar Nowy Taniec

Stary Browar / Przestrzenie

Poznański Stary Browar, miejsce jeszcze do niedawna zapomniane i bliżej nieznane mieszkańcom miasta, zostało odbudowane oraz udostępnione pod koniec 2003 roku i stało się jedną z atrakcji handlowych, architektonicznych i kulturalnych miasta. W obiekcie funkcjonuje część handlowa - galeria sklepów oraz Dziedziniec Sztuki - "kulturalne serce" obiektu.

Fundacja dysponuje dwoma budynkami na Dziedzińcu Sztuki - Galerią i Słodownią - które łącznie stanowią prawie 2000 m kw. powierzchni wystawienniczej. Projekty Fundacji mogą również być realizowane na terenach sklepu, dziedzińca czy parku.

Studio Słodownia +3

Główna czesc historycznej zabudowy Browaru Huggera. Sześciopoziomowy budynek z cegly z przyłączonym budynkiem Suszni. Trzy poziomy przeznaczone na szeroko rozumianą dzialalność kulturalną wystawienniczą, performatywną, filmową i koncertową.

Poziom +3 Studio - sala o wymiarach 30m x 16m i max wysokości do wykorzystania 4m (w najniższym punkcie 3,20m); sala przystosowana do wszelkiego rodzaju imprez performatywnych ­- spektakli teatralnych i tanecznych, koncertów, projekcji filmowych z możliwoscią wykorzystania w celach wystawienniczych i konferencyjnych. Wyposażona w regulowaną instalację elektryczną umożliwiającą zastosowanie dowolnego rodzaju oświetlenia.

Studio Słodownia +1 / +2

Poziom +1 Sala o wymiarach 30m x 16m.

Poziom +2 Sala o wymiarach 30m x 16m z przyłączoną kameralną salą o wymiarach 7m x 22m x 3m.

Art Stations +1 / +2

Sala wystawowa na I piętrze o wymiarach 9mx18,5m i wysokości 3,5m.

Sala wystawowa na II piętrze o wymiarach 9mx18,5m i wysokości 4,30m.

Dziedziniec / Sklep